Styret

Styret består av lederen fra hvert grendelag, direktevalgt leder, kasserer og sekretær/nestleder. I tillegg utnevner styret en Grendehusbestyrer og en Informasjonsansvarlig.

Styret har følgende sammensetning i 2017/18 (antall husstander i hver grend i parentes)

TilhørighetNavnAdresserMobilE-postadresse
StyrelederStian RostadOdins vei 89988 89 949admin@sydskogen.no
SekretærMai Linn Pettersenmlp77@online.no
Kassererkasserer@sydskogen.no
GrendehusetPer Slettmoen932 37 704
pslettmoen@gmail.com
Grend 1 (17)Heinz-Josef Reinershjreiners@icloud.com
Grend 2 (34)Erik GeickeTors vei 76952 59 241erik@gunnarknutsen.no
Grend 3 (26)Stig Hagencyplox@gmail.com
Grend 4 (18)Lene Kristiansen-FoxTors vei 203
981 01 499
norgelene@hotmail.com
Grend 5 (46)Kristian Wangenkriswang@online.no
Grend 6 (23)Geir Håkon HøibyOdins vei 87917 55 757
geir.hakon.hoiby@nsb.no
Grend 7 (24)Trine Lise BakkenOdins vei 38415 31 160tlba@uus.no
Grend 8 (34)Rino LarsenOdins vei 11920 45 262rino.larsen@gmail.com
Grend 9 (12)Thomas Petersenthomas.petersen87@icloud.com
Grend 10 (20)Rudi MeyerTors vei 234976 09 007
rudi@epost.no